Ciobotariu: „Cu siguranță vom face transferuri în iarnă”
17 dec. 2018, 21:16
Actualizat: 17 dec. 2018, 21:16
Articol scris de Scris de Sauciuc Razvan
FC Botoșani se pregătește pentru o nouă campanie de transferuri. Antrenorul Liviu Ciobotariu a anunțat că vrea să aducă mai mulți jucători în această iarnă deoarece nu are concurență pe unele posturi.
Tehnicianul botoșănean a declarat că după meciul de joi, ultimul din acest an, va spune cine pleacă de la echipă și ce transferuri vrea să facă.
„Cu siguranță vom face transferuri în iarnă. Nu neapărat că nu sunt mulțumit de lotul actual. Avem un lot bun, echilibrat, dar am nevoie de concurență pe posturi. Și să mai completăm anumite posturi deficitare. Nu pot spun acum. Mai avem o etapă de jucat. După meciul de joi, o să vă spun ce am de gând să mai aduc la echipă. Am văzut foarte mulți jucători dar nu am început discuțiile cu nimeni”
, a spus Liviu Ciobotariu.
Citește și:
- 18:59 - FRF, negocieri oficiale cu Gică Hagi, pentru postul de selecționer
- 17:13 - Preşedintele lui Inter spune că este o formalitate pentru Cristi Chivu să-și prelungează înțelegerea
- 20:47 - Doliu în sport: campion, în vârstă de 35 de ani, mort în timpul unei curse
- 17:26 - Amical pentru „tricolori” în iunie, cu Țara Galilor, la București
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News











