Advertising
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Bad Homburg

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Bad Homburg
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 24 iun. 2022, 08:25
Simona Halep, locul 19 WTA şi cap de serie numărul 4, s-a calificat, joi, în semifinalele turneului de categorie WTA 250 de la Bad Homburg, din Germania, după ce a trecut de americanca Amanda Anisimova, locul 25 WTA şi favorită 6, scor 6-2, 6-1.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:40Cum arată noul pașaport al SUA. Documentul conține și imaginea lui Donald Trump
- 09:29Cât costă benzina și motorina sâmbătă, 27 iunie
- 09:09Trenurile, obligate să meargă mai încet din cauza caniculei din weekend. Vor exista întârzieri uriașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News

























