Advertising
Raluca Olaru, eliminată în sferturi la dublu la Bad Homburg

Raluca Olaru, eliminată în sferturi la dublu la Bad Homburg
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 24 iun. 2022, 08:26
Jucătoarele de tenis Raluca Olaru (România) şi Nadia Kicenok (Ucraina), favorite 3, au fost eliminate în sferturile de finală ale probei de dublu de la Bad Homburg (Germania).
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:40Cum arată noul pașaport al SUA. Documentul conține și imaginea lui Donald Trump
- 09:29Cât costă benzina și motorina sâmbătă, 27 iunie
- 09:09Trenurile, obligate să meargă mai încet din cauza caniculei din weekend. Vor exista întârzieri uriașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News

























