Advertising
Avertisment sumbru: Spitalele vor deveni bombe pentru pacienţi

Avertisment sumbru: Spitalele vor deveni bombe pentru pacienţi
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 31 ian. 2022, 09:31
Medicul Paul Ichim avertizează că, prin alocarea unui număr de paturi bolnavilor de COVID în toate spitalele din România, unele unităţi se vor transforma în „bombe” pentru pacienţi.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News

























