Advertising
Ana Bogdan a câştigat turneul de la Andrezieux-Boutheon

Ana Bogdan a câştigat turneul de la Andrezieux-Boutheon
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 31 ian. 2022, 09:35
Jucătoarea Ana Bogdan, cap de serie numărul 3, a câştigat, duminică, turneul ITF de la Andrezieux-Boutheon, cu premii totale de 60.000 de dolari.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News

























