Advertising
Ai grijă să nu transformi Ignatul într-o tragedie! Sfaturi de la pompieri

Ai grijă să nu transformi Ignatul într-o tragedie! Sfaturi de la pompieri
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 17 dec. 2020, 10:48
Sărbătorile de Iarnă se apropie, iar cetăţenii desfăşoară în gospodării o serie de activităţi pentru pregătirea preparatelor din carne (sacrificarea animalelor, afumarea preparatelor din carne, etc.). Anii trecuţi, mai mullte persoane au avut de suferit fie de pe urma unor incendii provocate din neglijenţă, fie din cauza unor accidentări (plăgi tăiate, arsuri).
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:06Medicină, în topul preferințelor absolvenților. Record istoric de înscrieri la UMF „Carol Davila” în 2026
- 12:23Cod Roșu de inundații și viituri rapide în Dâmbovița și Prahova. Avertizare hidrologică de ultimă oră pentru mai multe județe din România
- 11:38Navele, somate să ocolească zona unde se află petrolierul. DSU:”Nu putem interveni din cauza pericolului de explozie”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News


























