Advertising
Accident în parcarea supermarketului Kaufland
12 aug. 2018, 21:13
Articol scris de Scris de Sauciuc Razvan
Un accident soldat cu o victimă a avut loc duminică în parcarea supermarketului Kaufland din municipiul Botoșani. O femeie a fost rănită și a avut nevoie de îngrijiri medicale.
Femeia se afla într-un autoturism marca Dacia Logan. La o intersecție din parcare, autoturismul Dacia Logan s-a ciocnit cu un autoturism marca Ford. În urma impactului, femeia a avut nevoie de îngrijiri medicale. La fața locului a sosit o ambulanță și polițiștii Serviciului Rutier care au început o anchetă.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 20:05 - Ninel Peia: Lecția dronei din Marea Neagră! Avem nevoie de un sistem integrat de apărare asimetrică a Dobrogei și Mării Negre (SIAAD-MN).
- 17:14 - Bonus de până la 40% la salariu, dar nu pentru oricine. Guvernul schimbă regulile pentru unii angajați: nu ai perfomanță, nu primești bani în plus
- 12:16 - Zelenski, mesaj dur pentru Putin după atacurile devastatoare din adâncul Rusiei: „A sosit timpul să punem capăt acestui război” – VIDEO
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News














