Advertising
Accident cu o victimă la Bucecea
9 oct. 2019, 15:37

accident botosani12
Articol scris de Scris de Sauciuc Razvan
Un bărbat de 46 de ani, din oraşul Bucecea, a fost implicat într-un accident rutier în urma căruia a fost rănit și a ajuns la spital.
Acesta conducea autoturismul pe drumul naţional DN29C, pe raza localităţii Bucecea. La un moment dat, a pierdut controlul asupra direcţiei de mers și a lovit un copac de pe marginea drumului.În urma impactului a rezultat vătămarea corporală a conducătorului auto, care a fost transportat la spital pentru acordarea de îngrijiri medicale. Bărbatul este cercetat sub aspectul comiterii infracţiunii de vătămare corporală din culpă.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:00 - Radu Miruță, după incidentele cu drone: „Militarii fac minuni cu ceea ce au la dispoziție”
- 20:57 - Nicușor Dan clarifică întârzierea raportului privind anularea alegerilor: „N-o să vă dau un termen”
- 20:05 - Ninel Peia: Lecția dronei din Marea Neagră! Avem nevoie de un sistem integrat de apărare asimetrică a Dobrogei și Mării Negre (SIAAD-MN).
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News














