Advertising
A început semestrul al II-lea! Când intră elevii din nou în vacanță?

A început semestrul al II-lea! Când intră elevii din nou în vacanță?
Scris de Realitatea de Botosani Publicat: 17 ian. 2022, 10:17
Cel de-al doilea semestru al anului şcolar 2021 - 2022 a început luni şi se va încheia în iunie. Elevii au încheiat primul semestru în data de 14 ianuarie. Cel de-al doilea semestru a început pe 17 ianuarie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Botosani și pe Google News


























